Холодний блонд: як уникнути жовтизни

Ви віддаєте перевагу холодному (платиновому, попелястому) відтінку блонду? Мрієте про те, щоб волосся було без натяку на жовтизну?
А може, ви майстер, виконуєте освітлення волосся, і хочете порадити клієнтам грамотний домашній антижовтий догляд?

Рекомендуємо: після освітлення в холодний відтінок блонда використовувати тільки професійні шампуні та бальзами з ефектом anti-yellow!

Як ці продукти впливають на волосся?
Їхній ефект схожий з дією прямих барвників. Вони надають волоссю легкий відтінок, повністю прибираючи найменші ознаки жовтизни.

Як відрізнити шампунь з антижовтим ефектом?
На відміну від інших доглядових засобів, призначених для світлого та освітленого волосся, шампунь Anti-Yellow завжди має відтінок – синій. фіолетовий, бузковий, рожевий.
Це пов’язано з наявністю спеціальних пігментів, які надають волоссю холодного відтінку і усувають перші прояви жовтого.

Як часто використовувати спеціальні антижовті засоби?
Деякі майстри радять обмежитися одним разом на тиждень, при цьому інші дні використовувати шампунь без відтінкового пігменту.
Але найчастіше володарки холодного блонду зауважують, що за такого режиму використання шампуню жовтий відтінок все-таки починає проявлятися.
Вихід – застосовувати засоби відтінків при кожному миття голови. Важливо лише вибрати відповідний шампунь та бальзам, які не пошкоджують волосся при частому використанні.

Чи можна за допомогою шампуню прибрати жовтизну?
На жаль, зробити це виходить далеко не завжди. Тому найкращий варіант – запобігти прояву у волоссі жовтого пігменту, і мити волосся анти-жовтим шампунем весь період між процедурами освітлення/тонування у майстра.

Як правильно мити освітлене волосся?
По-перше, віддавайте перевагу теплій (а не гарячій!) воді. Що температура води при миття волосся, тим легше вимивається блонд.
По-друге, обов’язково користуйтеся бальзамом, кондиціонером або маскою після промивання волосся шампунем. Anti-Yellow бальзам посилить дію шампуню та допоможе ефективніше запобігти появі жовтого відтінку.
По-третє, постарайтеся механічно не травмувати волосся. Не скручуйте їх у джгут, не тріть активно рушником. Найкраще злегка віджати мокре волосся руками і загорнути його на кілька хвилин у м’який рушник, який вбере зайву вологу.

Так, холодний blond вимагає дбайливого та дбайливого ставлення. Доводиться попрацювати не тільки для того, щоб його отримати, а й для того, щоби підтримати.
Але зате як чудово він виглядає на волоссі!
Не шкодуйте сил та часу на підтримку холодного відтінку, і ви зможете довго насолоджуватися своїм улюбленим блондом!