Шампунь: грамотно вибираємо та правильно використовуємо!

А как вы выбираете новый шампунь? Берете любую понравившуюся баночку или внимательно изучаете состав? Спрашиваете совет у своего мастера или читаете рекомендации в интернете? Или вы (как и многие) считаете, что шампунь никак не влияет на здоровье и состояние волос?

Ми рекомендуємо прислухатися до думки фахівців і не применшувати впливу шампуню на ваше волосся! Отже, 5 питань, які варто поставити собі під час вибору правильного шампуню:

  1. Де купити? Тільки у спеціалізованих магазинах або аптеках (онлайн або оффлайн)! Важливо, щоб продавець дотримувався умов зберігання косметичних продуктів (у тому числі шампунів), а також дотримувався термінів реалізації.
  2. Як перевірити, чи підходить саме вашому волоссю обраний шампунь? Перед покупкою – на жаль, ніяк. Але якщо стан вашого волосся після миття став гіршим, значить, вибір зроблений невірно. Тішить той факт, що негативний вплив помітно вже після першого, максимум другого застосування. А ось позитивне – лише за кілька тижнів.
  3. Чи можна протягом тривалого часу використовувати той самий шампунь? Зазвичай – можна. Але якщо ви зробили хімзавивку, перейшли в блонд або навіть просто почали фарбувати волосся, то варто подумати про зміну звичного продукту.
  4. Чи можна використовувати професійний шампунь у домашніх умовах? Можна, якщо це спеціальні технічні шампуні зі зміненим рН. Наприклад, шампунь глибокого очищення з рівнем рН 9 и шампунь після фарбування з рН 4 допускається використовувати лише в умовах салону. При одноразовому миття такі шампуні виконують важливі функції (підготовка волосся до процедур та закріплення барвника), але для постійного застосування вони не призначені.
  5. Чи відрізняються шампуні для різних типів волосся? Звісно, відрізняються! Виробники додають до складу миючих продуктів компоненти, які добре впливають на волосся різного типу. Наприклад, у лінійці засобів Profi Touch є спеціальний шампунь серії Blond для світлого волосся, у складі якого є спеціальні антижовті пігменти. А лінійка для пошкодженого волосся Keratin містить гідролізований кератин, який проникає у структуру волосся та заповнює порожні (пошкоджені) ділянки.

І ще кілька порад щодо вибору ідеально підходить шампуню

– Вам пощастило, і у вас нормальне волосся, без зайвої жирності чи сухості, без пошкоджень та слідів впливу хімічних процедур? Можете вибирати будь-яку серію – не тільки стандартний Normal, але і Keratin, що зміцнює, або Color, який підтримує яскравість кольору.

– Розчешіть волосся перед миттям, це дозволить їм менше сплутуватися.

– Обов’язково мийте волосся 2 рази! Перше нанесення шампуню – це очищення шкіри голови та волосся, а друге – це той вплив, на який ви очікуєте (насичення, підтримка білого, харчування, зволоження та ін.)

– І не забудьте скористатися бальзамом-кондиціонером чи маскою після миття волосся! Це посилить корисний вплив на волосся, а також полегшить їх розчісування та укладання.